SUPERMÁMA ….Mámy sobě!!!

13. 10. 2021

ŠVADLENKOVSKÝ SUPERMÁMA PŘÍBĚH

Těhotenství

Těhotenství

13. 01. 2021

Spánek s polštáři SUPERMAMA

Poloha spánku během těhotenství je důležitá. Kojící a těhotenské polštáře SUPERMAMA poskytnou tolik potřebnou podporu vašemu rostoucímu bříšku, zádům, krku, ramenům, nohám a celému tělu. Těhotenské polštáře SUPERMAMA vyrovnají vaše tělo a poskytne vám klidnější spánek.  

Jak vybrat kojící polštář?

Jak vybrat kojící polštář?

21. 11. 2017

Relaxační, těhotenské, mazlící a kojící polštáře vám zajistí pohodlí, odpočinek a relaxaci, a to nejen v těhotenství a při kojení miminka. Pomůžou Vám od unavených a bolavých zad, při bolestech kyčlí a kloubů. Jsou ideální pro všechny, kteří rádi spí na boku. Zpříjemní spánek ke konci těhotenství, při kojení budou pohodlné vám i miminku. Výborně poslouží i při krmení. Hodí se pro polohování novorozence, jsou vynikající v péči pro nedonošené děti. Většímu dítěti vytvoří oporu při sezení.

Jak na chrápání

Jak na chrápání

20. 11. 2017

Existuje několik typů poruch spánku, které snižují kvalitu a množství spánku, ale nejčastější z nich je chrápání. Pokud se chrápání neřeší v útlém věku, bude se jeho četnost a intenzita s rostoucím věkem zvyšovat. Čtěte dál, abyste se dozvěděli o příčinách a mohli jste tento rušící problém vyřešit.

Jak na bolest zad

Jak na bolest zad

06. 11. 2017

Miliony lidí se každý den probouzejí s bolestí v zádech. Zatímco bolest zad se běžně považuje za stav dospělosti, čím dál více lidí objednává na běžnou prohlídku u lékaře své děti aby předešli budoucím problémům. Základem každé ložnice by měl být anatomický polštář a správně zvolená matrace.

Správná relaxace a polštářový set HAVAJ

Správná relaxace a polštářový set HAVAJ

28. 06. 2016

S každodenními mikrostresory se setkáváme běžně. Jde o nepříjemné myšlenky či strasti týkající se ať už práce, povinností, rodiny, péče o domácnost nebo komplikovaných vztahů s blízkými.  Stres nás oslabuje každý den, a pokud do toho všeho přijde ještě nečekaná zátěž, můžou nám být sebrány i poslední zbytky sil. Ptáte se, jak se vyvarovat psychickému zhroucení a co pro sebe můžete udělat už teď?

Úleva od bolesti krční a bederní páteře

Úleva od bolesti krční a bederní páteře

28. 06. 2016

Prototypem prvotřídního výběru je zdravotní polštář na krční páteř od českého výrobce Medical Comfort. Důvodů, proč ho vyměnit za klasický polštář, je hned několik. Jeho design je navržen tak, aby dokonale kopíroval křivky těla a poskytl jemnou a zároveň přirozenou oporu. 

Chrápání a neklidné spaní

Chrápání a neklidné spaní

28. 06. 2016

Pro zmírnění příznaků chrápání je navržen unikátní skládací polohovací klín do postele 5v1. Tělo přirozeně fixuje ve zdravé vyvýšené poloze, což uvolňuje a zmírňuje zatížení horních cest dýchacích. Jde o oblíbený polštář pro nezávadnou oporu těla, kterou rozhodně nedosáhneme skládáním běžných polštářů.

Polštář SWISS Comfort od českého výrobce

Polštář SWISS Comfort od českého výrobce

11. 04. 2016

Anatomický polštář SWISS Comfort je vyroben z paměťové pěny prémiové kvality, díky které se vytvaruje přesně podle křivek hlavy a krku. Nedovolí vám spát ve špatné poloze a poskytne tělu tolik potřebnou oporu. Budete se tak probouzet svěží a perfektně vyspaní bez bolestí, zatuhlostí a pocitů ranní rozlámanosti. 

Proč se zbavit klasického polštáře?

Proč se zbavit klasického polštáře?

04. 04. 2016

Nejste ještě majiteli zdravého anatomického polštáře či polštáře z paměťové pěny a přemýšlíte, jestli opravdu dokáží o tolik více, než ten Váš klasický? Na peří spaly naše babičky odjakživa a nikdy si neztěžovaly. Na co tedy výdobytky moderní doby. Klasické polštáře se dají sehnat v mnoha velikostech a možná dočasně poskytnou pohodlný spánek. S ohledem na jejich výplně je to ale horší, protože již po krátkém užívání se z nich stávají závadné předměty, které ničí zdraví.

Povyšte i Vy Váš běžný spánek na regenerující čas pro tělo i duši.

Povyšte i Vy Váš běžný spánek na regenerující čas pro tělo i duši.

04. 04. 2016

Rozmanitá nabídka prvotřídních polštářů od firmy Medical Comfort je cestou k bezpečnému a spokojenému snění. Výrobky od předního českého specialisty na zdravé spaní a odpočinek splňují požadavky klientů stejně tak jako vysokou kvalitu provedení. Ideální opora pro hlavu, šíji a ramena opravdu dokáže spánek zkvalitnit. Vybrat si můžete z polštářů klasických, polohovacích či anatomických, které nabízejí různé velikosti, tvary i provedení.

Nemůžete usnout?

Nemůžete usnout?

29. 10. 2015

Podpořte svůj spánek s pomocí nového revolučního přírodního produktu, který vám nabízí bezpečné a zároveň účinné řešení. Doplněk stravy NEOSPAN forte vyniká na českém trhu nejsilnějším a nejkomplexnějším složením podporujícím správnou spánkovou hygienu.

Zásady kvalitního spánku

Zásady kvalitního spánku

23. 10. 2015

Kvalitní spánek je alfou a omegou zdravého, plnohodnotného života každého člověka. Jeho prostřednictvím dochází k regeneračním procesům, které jsou nutné pro fungování našeho organismu. Naše tělo bez spánku nemůže žít. Během něj dochází k hluboké relaxaci našeho svalového i kosterního systému a obnově vnitřních orgánů a jejich funkcí. Vedle tělesného odpočinku poskytuje spánek prostor i pro neméně důležitý odpočinek psychický.

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.