(2)

- 25% + Dárek

Mazlík PARTNER je skvělý tulící a mazlící polštář pro ženy i muže. Ženy a muži mu nejčastěji říkají "Miláček" nebo "Brouček" Báječný produkt pro single, osamocené nebo co mají miláčka mimo domov. více >>
Výrobce: Medical Comfort

1 499 Kč S DPH, Běžná cena 1 999 Kč, Ušetříte 500 Kč (25%) S DPH

Skladem

Upřesněte výběr produktu

Varianty 0

Mazlící polštář MAZLÍK Partner

Mazlík PARTNER je skvělý tulící a mazlící polštář pro ženy i muže. Ženy a muži mu nejčastěji říkají "Miláček" nebo "Brouček" Báječný produkt pro single, osamocené nebo co mají miláčka mimo domov.

Polštář MAZLÍK je plněný vysoce kvalitním dutým vláknem. Je měkký a zároveň pevný, nedeformuje se a uchovává si své vlastnosti po celou dobu životnosti. Doplňuje ji luxusní hebký potah, který celou řadu blahodárných účinků polštáře rozšiřuje o jemnou, účinnou péči o vaši pleť. Těšte se se svým MAZLÍKEM každý den, dopřejte si jeho sladké a pohodové mazlení a kromě pocitu harmonie a krásy prospějete i svému zdraví.

MAZLÍK Comfort však není pouze pro mazlení. MAZLÍK také pomáhá. Vám a všem členům vaší rodiny. Zajišťuje vám totiž nejen teplo, něhu a pohodu, ale i početné zdravotní bonusy, zvyšující kvalitu vašeho života. Během odpočinku či spánku vám totiž zajistí zdravou, přirozenou polohu, díky které zmírníte, anebo účinně předejdete takovým problémům, jako jsou bolesti zad a problémy s páteří, ztuhlý krk a křeče šíjových a trapézových svalů. Bude se pečlivě starat také o vaše klouby, a to tím, že sníží tlak na zátěžové body v těchto partiích, takže téměř okamžitě pocítíte úlevu od kloubních potíží.

MAZLÍK nezapomíná ani na těhotné ženy, kterým pomáhá jako opora pro bříšku při spánku na boku, což je poloha, kterou lékaři doporučují všem ženám ve druhém trimestru těhotenství. Je rovněž vynikajícím prostředkem tlumení menstruačních bolestí, a to tím, že zmirňuje tlak na orgány malé pánve, když žena leží na boku s pokrčenými nohami a opírá se o MAZLÍKA.

Mazlící polštář MAZLÍK Partner

05. 05. 2017, 12:16

Skvělý spánek!

Pomohla Vám tato recenze? Ano (1) Ne (0)

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.