(2)

- 25% + Dárek

Jemný a heboučký plyšový polštář MAZLÍK Comfort je ideálním tulícím a mazlícím polštářem pro ženy i muže. Užívejte si s ním pohodu, relaxaci, harmonii a něhu i ve chvílích, kdy na svého miláčka teprve čekáte. více >>
Výrobce: Medical Comfort

1 499 Kč S DPH, Běžná cena 1 999 Kč, Ušetříte 500 Kč (25%) S DPH

Skladem

Upřesněte výběr produktu

Varianty 0

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort

Jemný a heboučký plyšový polštář MAZLÍK Comfort je ideálním tulícím a mazlícím polštářem pro ženy i muže. Užívejte si s ním pohodu, relaxaci, harmonii a něhu i ve chvílích, kdy na svého miláčka teprve čekáte.

Polštář Mazlík Comfort přinese do vašeho domova příjemnou pohodu, hřejivé teplo, úlevu při zdravotních potížích se zády či klouby a luxusní pocit měkkého, nadýchaného, heboučkého plyše. Je to báječný mazlící a tulící polštář, který využijí jak ti, kteří jsou osamělí a, tak jako my všichni ostatní, potřebují pocit objetí od někoho blízkého, tak ti, kteří svého mazlíka doma mají. Jednoduše jej pohodlně obejměte a dopřejte si mazlivý pocit, ať už odpočíváte, nebo se chystáte k spánku. A výsledek? Vám je krásně a kromě toho děláte něco i pro své zdraví.

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort je složený z vnitřní části a z vyměnitelného plyšového potahu 

Užijte si heboučkosti, přítulnosti, mazlivosti a radosti z dotyku plyše. Slastný pocit uvolnění a bezpečí ve chvílích odpočinku a spánku – to je plyšový mazlící polštář MAZLÍK Comfort pro celou rodinu, od miminek po seniory. Dopřejte si hýčkání, pocit harmonie a příjemnou oporu celému tělu.

Snímatelný potah mazlícího polštáře MAZLÍK Comfort  je vyroben z heboučkého, mazlivého plyše

Složení: 100% micropolyester

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort - nadstandardní pohodlí

Rozměry: 140 x 68 x 17 cm

Vnitřní část:

- svrchní látka:  50 % bavlna 50 % PES
- výplň: prodyšné vločky z dutého vlákna s možností odebírání či doplňování

Vypln.jpg

Polštáře lze prát až do teploty 95°C.
Praní při vysokých teplotách účinně zničí veškeré škodlivé alergeny a zaručí dokonalou čistotu

Mazlící polštář MAZLÍK Comfort

MAZLÍK Comfort však není pouze pro mazlení. MAZLÍK Comfort také pomáhá. Vám a všem členům vaší rodiny.
Zajišťuje vám totiž nejen teplo, něhu a pohodu, ale i početné zdravotní bonusy, zvyšující kvalitu vašeho života. Během odpočinku či spánku vám totiž zajistí zdravou, přirozenou polohu, díky které zmírníte, anebo účinně předejdete takovým problémům, jako jsou bolesti zad a problémy s páteří, ztuhlý krk a křeče šíjových a trapézových svalů. Bude se pečlivě starat také o vaše klouby, a to tím, že sníží tlak na zátěžové body v těchto partiích, takže téměř okamžitě pocítíte úlevu od kloubních potíží. MAZLÍK Comfort nezapomíná ani na těhotné ženy, kterým pomáhá jako opora pro bříšku při spánku na boku, což je poloha, kterou lékaři doporučují všem ženám ve druhém trimestru těhotenství. Je rovněž vynikajícím prostředkem tlumení menstruačních bolestí, a to tím, že zmirňuje tlak na orgány malé pánve, když žena leží na boku s pokrčenými nohami a opírá se o MAZLÍKA.

Polštář MAZLÍK Comfort je plněný vysoce kvalitním dutým vláknem. Je měkký a zároveň pevný, nedeformuje se a uchovává si své vlastnosti po celou dobu životnosti. Doplňuje ji luxusní hebký plyšový potah, který celou řadu blahodárných účinků polštáře rozšiřuje o jemnou, účinnou péči o vaši pleť. Těšte se se svým MAZLÍKEM každý den, dopřejte si jeho sladké a pohodové mazlení a kromě pocitu harmonie a krásy prospějete i svému zdraví.

12. 07. 2022, 01:44

Perfektní spolunocležník.

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

13. 03. 2018, 20:25

měkký, příjemný, velký

nic

Pomohla Vám tato recenze? Ano (0) Ne (0)

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.