Úleva od bolesti krční a bederní páteře 28. 06. 2016

            Těžko budeme hledat šťastlivce, který se v dnešní době nepotýkal s bolestmi v oblasti zad či krku. Špatné zatížení bederní i krční páteře se promítá do našeho života stále častěji a syndromy opravdu znemožňují kvalitní život. Náročný je pak denní pohyb doprovázený bolestmi, ale doslova noční můrou se stává pravidelně nekvalitní spánek. Pokud  bolest co nejdříve neodbouráme, jsme na nejlepší cestě do začarovaného kruhu, v kterém se celkové zdraví bude nadále jen zhoršovat.

 

 

Zdravotní polštář na krční páteř

            Kromě drobných úrazů, způsobených rychlými a nevhodnými pohyby, je největším nepřítelem zdravého držení páteře špatná poloha těla ve spánku. V ní trávíme bez výrazných změn nejdelší část dne. Velmi často přitom dochází k nedostatečnému prokrvování hlavy a mozku či přetažení svalů z různých spánkových poloh. Tělo takové zátěži nedokáže dlouhodobě čelit a výsledkem je narušení správného postavení páteře, zablokované obratle a namožené či ochablé svalstvo.

            Mezi nejčastější nešvary dnes patří nevhodné používání spánkových pomůcek, které negativně ovlivňují držení těla během noci. I když navštívíme lékaře, fyzioterapeuta či budeme pravidelně cvičit a opět ulehneme do nebezpečné lože, problém se nevyřeší.  Se správným životním stylem je nutné dbát i na výběr funkčního, nejlépe ortopedického, polštáře.

            Prototypem prvotřídního výběru je zdravotní polštář na krční páteř od českého výrobce Medical Comfort. Důvodů, proč ho vyměnit za klasický polštář, je hned několik. Jeho design je navržen tak, aby dokonale kopíroval křivky těla a poskytl jemnou a zároveň přirozenou oporu. Díky speciální paměťové pěně udrží svůj tvar nezměněný roky. Polštář navíc přináší variabilní nastavení tvrdosti díky měnitelným jádrům, které jsou jeho nedílnou součástí. Trpíte-li bolestmi krku či zad, neváhejte ani vteřinu a dopřejte si správnou oporu těla. Zdravotní polštář na krční páteř je spolehlivým pomocníkem a i přesto, že na vlastním zdraví by se šetřit nemělo, je dostupný za velmi příjemnou cenu. 

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.