Proč se zbavit klasického polštáře? 04. 04. 2016

Klasické polštářové náplně

Nejčastěji jsou plněny husím peřím či nověji polyesterovými vlákny, které pohlcují kromě tělesných pachů i odumřelou pokožku, vlasy a prach. Tak se v polštáři tvoří doslova kolonie baterií. Kromě nelibé vůně nutí noc co noc vdechovat mnoho škodlivých látek, které nabourávají imunitu a vytvářejí vyšší možnost k vytvoření alergenních reakcí.

 

Ano, nabízí se sice čas od času takovýto polštář vyprat. Ruku na srdce, jak často to ale děláme a co je potom výsledkem? Peří ale i duté polyesterové vlákno totiž nejsou k praní v pračce uzpůsobené a tak postupně ztrácí na původním tvaru. Klasický polštář se používáním  deformuje a je zásadně nevyhovující. Za zmínku stojí také poměrně náročné schnutí takovýchto materiálů. Málokdy se povede polštář kompletně prosušit a místo voňavé noci nás pak čeká zatuchlý závan, kterého je velmi obtížné se zbavit.

Polštáře z paměťové pěny můžete používat dlouhá léta a jejich tvar se nezmění. Vyráběny jsou z nejkomfortnějších hypoalergenních materiálů i těch, co potlačujících výskyt bakterií.

Nevhodná podpěra těla

Vzhledem k měkkosti klasických výplňových materiálů polštářů dochází při spánku k nevhodnému zajištění těla. Při dlouhodobé klidové pozici musí být tělo senzitivně jištěno tak, aby se páteř nacházela v rovné pozici. U klasického polštáře je ale absence vyvážené podpěry a to má dlouhodobý nepříznivý vliv především na krční páteř a celou šíji i oblast ramen. Vhodný není ale ani spánek bez podpěry hlavy, jak se někdy milně prezentuje. Důsledek v používání špatných spánkových pomůcek jste ale možná již sami zažili. Lidé se často budí nepohodlím, vstávají nevyspalí, polámaní a velmi hojně s namoženým či dokonce zablokovaným krkem. Pokud již i vás tyto obtíže dostaly až k chiropraktikovi, pravděpodobně vás o správných pomůckách na spaní informoval a doporučil pořízení zdravotního paměťového či anatomického  polštáře, který vždy individuálně a stabilně zajistí oblast hlavy a krku.

Pokud chcete usínat zdravě, přestaňte váhat a vyhoďte klasický polštář teď hned. Nabízíme celou řadu finančně velmi dostupných polštářů z moderní paměťové pěny, které nezatěžují vaše zdraví. Zajistí opravdu kvalitní a regenerující spánek tolik potřebný pro odolávání náporům naší rychlé doby. Určitě si z našich polštářů vyberete ten ideální pro vás.

 

Zpříjemněte sobě i blízkým každou další noc, s našimi polštáři vás to nestojí moc.

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.