Povyšte i Vy Váš běžný spánek na regenerující čas pro tělo i duši. 04. 04. 2016

Anatomické polštáře

Toto je cesta k uvolněným svalům a pohodlí bez bolesti v okolí krční páteře a zad. Specificky tvarované polštářové jádro se přizpůsobí anatomickým potřebám vašeho těla. Získáváte tak jemnou ale efektivní oporu v každé pozici. Anatomické polštáře jsou oblíbené hlavně u vyznavačů pevnějších polštářů.    

Relaxační polštáře

Vaše tělo si zaslouží správně odpočívat v každé klidové pozici,  nejen při pravidelném nočním spánku. Vyberte si ten váš nejlepší polštář ze široké nabídky rozmanitých tvarů, rozměrů, provedení ale i z oblíbených paměťových či pěnových materiálůRelaxační polštáře jsou oblíbeným společníkem například na víkendových ložích. Stále častěji se stávají součástí pohovek či křesel, aby se každý běžný oddych stal regenerací těla.

Polštáře z paměťové pěny

Polštáře z paměťové pěny Vás po ulehnutí ihned uvolní a osvobodí od otlačenin, proleženin a častého probouzení. S produkty této kategorie si kromě kvalitního polštáře pořizujete záruku klidného a hlavně zdravého spánku. Úžasné vlastnosti paměťové pěny spočívají mimo jiné v její reakci na tepelné vlastnosti těla. V okamžiku vytvoří unikátní oporu hlavy, šíje i oblasti ramen.

Zdravotní polštáře

Tímto označením se mohou honosit jen klinicky testované polštářeZdravotní polštář je proto garancí příznivého přínosu pro váš zdravotní stav. Dosáhnete s nimi opravdu bezpečného a příjemného spánku. Nabízíme vám zde několik polštářů testovaných dle zákona a směrnic o zdravotnických prostředcích.

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.