Polštář SWISS Comfort od českého výrobce 11. 04. 2016

Záruka klidného spánku bez převalování a buzení

Anatomický polštář SWISS Comfort je vyroben z paměťové pěny prémiové kvality, díky které se vytvaruje přesně podle křivek hlavy a krku. Nedovolí vám spát ve špatné poloze a poskytne tělu tolik potřebnou oporu. Budete se tak probouzet svěží a perfektně vyspaní bez bolestí, a zatuhlostí. 

Nyní v akci 1 + 1 ZDARMA ZDE!5 důvodů, proč vám polštář z paměťové pěny zlepší spaní

1. Unikátní paměťová pěna SWISS Foam+

Už se nebudete neustále převalovat. Jakmile do polštáře SWISS Comfort položíte hlavu, dokonale se vám díky pěně SWISS Foam+ přizpůsobí a zajistí rovnoměrnou a jemnou podporu. Pěna reaguje na teplotu těla a podle toho upravuje svou tuhost. Oproti běžným polštářům tak SWISS Comfort nikdy netlačí a ani se neslehne.

2.  Memory Effect – paměťový efekt

Pěna SWISS Foam+ má speciální vlastnost, která se nazývá paměťový efekt. To znamená, že polštář udrží tvar dle otisku hlavy a zajistí vám po celou noc absolutní pohodlí.

3. Premium Quality – prémiová kvalita

Polštář SWISS Comfort uspokojí i toho nejnáročnějšího spáče. Je vyroben z výběrových materiálů, které zaručují vysoký komfort při užívání a dlouhou životnost.

4. Antibakteriální potah s Aloe vera a technologie SWISS GUARD

Potah polštáře obsahuje extrakty Aloe vera, které zvyšují jeho měkkost a hebkost, blahodárně působí na pokožku a mají antibakteriální vlastnosti. V kombinaci s technologií SWISS GUARD brání výskytu bakterií v polštáři. SWISS Comfort se tak skvěle hodí i pro alergiky a osoby s citlivou kůží. Potah je navíc snímatelný a lze ho prát v pračce.

5. Český výrobce Medical Comfort

Česká společnost Medial Comfort je specialistou na zdravý spánek. Patří mezi špičku na trhu a zakládá si na kvalitě svých výrobků. Pyšní se také několika celoevropsky patentovanými produkty. 

Záruka spokojenosti

Když nebudete se zakoupeným zbožím spokojeni, můžete ho do 14 dnů bez udání důvodu vrátit.

Eliška Bučková doporučuje!

Česká Miss a účastnice prestižní světové soutěže krásy Miss Universe doporučuje naše produkty.